DEĞERLERİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ :

En önemli ürünümüz KALİTE `dir.
KALİTE şirketimizin başarısıdır. Başarı ise varılması gereken bir yer değil sürekli bir yolculuktur.
KALİTE hepimizin sorumluluğundadır. Hedefimiz problem çözmek değil, problemi kaynağında önlemek ve yok etmektir.
KALİTE müşterimize iyi bakmak, müşterimizin başka alternatif arama gereğini ortadan kaldırmaktır.
KALİTE` de başarıya ulaşmak için hedefimiz iz bıracak yolu takip etmektir.

Hedefimiz SIFIR HATA `dır.

Daha az tüketim, daha temiz bir dünya için…
KOZANOĞLU ÇANTA olarak başta bez çantalarımız olmak üzere tüm ürünlerimizde doğa dostu veya geri dönüşümlü hammadde kullanımını tercih eden bir firmayız.

Sosyal sorumluluk projeleri başta olmak üzere kurumsal firmalara doğa dostu ürün ve hizmetler kullanmalarını öneriyoruz. Bu konuda projelendirme, tasarım, uygulama ve üretim aşamalarında sizin çözüm ortağınız olarak yer alıp, çözümler üretiyoruz. Pet şişenin, poşet çantanın ve benzeri atıkların yaratacağı tahribata dur demek isteyenlerle aynı kulüpte olmaktan sevinç duyan insanlarız.

KOZANOĞLU ÇANTA, ‘kazan kazan’ ilkesine değil, ‘güven güven’ ilkesine odaklı.
Günümüzde müşteri tipinin geçmişteki tüketicilere göre büyük farklılıklar gösterdiğinin bilincindeyiz. Tüketiciler artık markalara ve kurumlara eskisi kadar sadık değil.

Çünkü, ürün çeşitliliği ve benzerliği oldukça fazla dolayısı ile tüketicinin kalbini kazanmak ve dikkatini çekmek için, anlamlı bir iletişim kurmalı, fayda sözü vermeli ve duyarlılığımızı ortaya koymalıyız.

Siz de bizi tanımak istiyorsanız ürünlerimiz ve hizmetlerimize bir göz atın. Size verebileceğimiz neler varsa sunalım. Sizinle paylaşmaktan, sizden öğrenmekten asla bıkmayız.

Üretmiş olduğumuz ürünlerden bazıları; Koton kumaş ve ham bez çanta, ham bezden özel amaçlı ambalaj ürünleri, nonwoven çanta ve ambalaj ürünleri, kök boya kullanılarak yapılmış Türk El Sanatı ürünleri ( bez çanta, tekstil ve ambalaj ürünleri), geri dönüşümlü hammaddeden elde edilmiş ürünlerdir.
kozanoglu-canta

ANA SAYFA DEĞERLERİMİZ